ES dnevnik za roditelje

- Приступ електронском дневнику за родитеље  је  на  адреси  https://moj.esdnevnik.rs

- Мејл адреса  коју  сте  добили увек ће представљати  Ваше  корисничко  име  за  приступ

- За  прво  пријављивање  користите  добијену  лозинку  коју  ћете  одмах  по  приступу електронском дневнику  променити. (нова лозинка мора да има барем једно велико слово, једно мало слово, једну цифру и да се састоји од најмање 8 знакова)

- Ново  формирану лозинку   дужни  сте  да чувате, не делите са другим лицима и савесно користите искључиво за лични приступ подацима ученика у електронском дневнику

- У случају постојања сумње да је друго лице дошло у посед параметара за приступ обавезно поново промените приступну лозинку

- Уколико Вам је  онемогућен приступ на основу додељених параметара, о томе обавестите  школу без одлагања

ESDNEVNIK 540x281 540x281

Од  ДРУГОГ  ПОЛУГОДИШТА  школске 2018/2019. године, наша школа је званично увела употребу САМО ЕЛЕКТРОНСКОГ ДНЕВНИКА. Сви наставници и учитељи су стручно обучени уз  помоћ школских администратора  Наташе Новаковић  и Свете Предић за коришћење овог иновативног програма, тако да сада наставници и учитељи  школску администрацију, свакодневну евиденцију о одржаним часовима и ваннаставним активностима, школске обавезе, бележење оцена, изостанака, воде у дигиталном облику, обезбеђујући на тај начин себи више времена да се посвете раду са ученицима. Ускоро  ће  и  сви  родитељи  који  доставе  потребне  податке разредним  старешинама  имати  приступ   ес Дневнику  како  би могли  у  сваком  тренутку  да  имају  увид  у  оцене, изостанке  и  запажања  о  свом детету.

УПИС  У  ПРВИ  РАЗРЕД

Министарство просвете је обавестило све основне школе о новини која треба да допринесе томе да се процедура уписа поједностави у административном смислу. Наиме, МПНТР ће обезбедити нови софтвер који ће се користити за упис у први разред основних школа почев од школске 2019/2020. године. Путем наведеног софтвера Министарство ће у сарадњи са Министарством за државну управу и локалну самоуправу и Министарством унутрашњих послова обезбедити да се документа попут извода из матичне књиге рођених и доказа о пријави пребивалишта за ученика прибављају електронским путем у складу са Законом о електронској управи. Сагласно наведеном, родитељи неће више бити у обавези да школи, приликом уписа ученика достављају поменута документа у папирној форми већ ће имати могућност да поднесу захтев да школа у њихово име наведена документа прибави електронским путем. Школа је у обавези да о овој могућности обавести родитеље/законске заступнике видним истицањем ове информације на сајту школе, огласним таблама и свим осталим средствима које школа користи за комуникацију са родитељима/законским заступницима ученика. И поред наведеног родитељи документа могу и даље по свом избору да достављају школи у папирној форми.

matematika

У  суботу  23. марта  2019. године  наша  школа  је  била  домаћин  ОКРУЖНОГ  ТАКМИЧЕЊА

ИЗ МАТЕМАТИКЕ  за  ученике  од  четвртог  до  осмог  разреда.

Учесници  су били  млади  математичари  са  подручја  општина: Шапца, Лознице, Богатића,Малог Зворника, Крупња,Љубовије,                         Владимираца и  Коцељеве

ОКРУЖНО   МАТЕМАТИКА   23.3.2019.

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ 23.3.2019.

ЗАДАЦИ И РЕШЕЊА СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА 23.3.2019

САТНИЦА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ 23.3.2019.

ОПШТИНСКО  МАТЕМАТИКА  2.3.2019.

KOНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА 02.03.2019.

ЗАДАЦИ И РЕШЕЊА СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ 2.3.2019.

САТНИЦА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ 2.3.2019.