wrapper

МАТЕМАТИКА  - наставник Миленко Глушчевић

Припремна  настава  из  математике  одржава  се од  почетка

школске  године  петком  према  распореду  који  наставник

Миленко  одреди  увек  унапред

ФИЗИКА  када су  друга  смена - професор  Весна  Степановић

уторак  од  12:00 до 12:45   -  8-2  и 8-3

петак  од 12:00 до 12:45    -  8-5  и  8-6

ФИЗИКА  када су  прва  смена - професор Милорад Илић

среда од 12:45 до 13:30    -  8-4

ФИЗИКА  када су  друга  смена - професор  Срећко  Илић

петак  од  12:10  до  12:55    8-1

ГЕОГРАФИЈА када су прва  смена - професор  Љиљана  Максимовић

 понедељак  од 12:45 до 13:30   8-1,8-2,8-3 и 8-4

 среда  од 12:45 до 13:30   8-1,8-2,8-3 и 8-4

 ГЕОГРАФИЈА када су друга  смена - професор  Љиљана  Максимовић

уторак   од  12:10 до 12:55    8-1,8-2,8-3 и 8-4

петак  од  12:10 до 12:55    8-1,8-2,8-3 и 8-4

ХЕМИЈА  када  су  друга  смена - професор  Весна  Коларић

среда  од 12:10  до 12:55  8-3,8-4,8-5 и 8-6

ХЕМИЈА  - ИО Варна  - професор  Јасмина  Лукић

четвртак  од  13:15  до 14:00

ХЕМИЈА  када  су  друга  смена - професор  Миња  Глигорић

 понедељак  од 12:10  до 12:55   8-1 и 8-2

СРПСКИ  ЈЕЗИК   када  су  друга  смена - професор  Драгана Тадић Илић

понедељак  од 12:10  до 12:55    8-6 и 8-3

СРПСКИ  ЈЕЗИК   када  су  друга  смена - професор  Мила  Бабић

среда  од 12:00  до 12:45    8-1 и 8-2

СРПСКИ  ЈЕЗИК   наставник  Ведрана  Јовановић

уторак  и  четвртак  7.  час  8-5 када  су  прва  смена

среда  7.  час   8-4  када  су  друга  смена

ИСТОРИЈА  када  су  друга  смена - професор  Милица  Мемедовић

у наведене  термине 7. час  долазе само  ученици  који  га  немају

понедељак  од 18:10 до 18:50  

уторак  од  18:10  до 18:50

среда  од  18:10  до 18:50

петак  од 17:25 до 18:05  -  8-4

БИОЛОГИЈА    - наставник  Славица  Јовановић

четвртак   од  12:45 до 13:30   8-2 и 8-3  - када  су  прва  смена

четвртак  од  12: 10   до  12:55  8-1  и  8-4  -  када  су  друга  смена

БИОЛОГИЈА  ИО Варна   - професор  Миња  Глигорић

уторак  -  7.  час

БИОЛОГИЈА  када  су  друга  смена  - професор  Мирко  Михаиловић

уторак - од 11:40  до 12:55

Географија

У  суботу 28. априла 2018. године наша  школа  је   домаћин ОКРУЖНОГ  ТАКМИЧЕЊА  ИЗ  ГЕОГРАФИЈЕ

Окружно такмичење географија коначна листа 28.4.2018. год. 7. и 8. разред

Тест и решења ОКРУЖНОГ такмичења из географија 7. разред

Тест и решења ОКРУЖНОГ такмичења из географије 8. разред

Oпштинско такмичење из географије 11.03.2018. године 7. и 8. разред

Тест из географије општинско такмичење 11.03.2018.године 7. разред

Тест из географије општинско такмичење 11.03.2018. године 8. разред

Решења теста из географије општинско 7. разред 11.03.2018. године

Решења теста из географије општинско 8. разред 11.03.2018. године

 matematika

У  суботу  24. фебруара 2018. године  наша  школа  је била  домаћин  ОПШИНСКОГ   ТАКМИЧЕЊА  ИЗ 

МАТЕМАТИКЕ  за  ученике  од  трећег  до  осмог  разреда.

Општнско такмичење математика 24.2.2018. од 3. до 8. разреда

Општинско математика 24.02.2018. задаци и решења

РЕЗУЛТАТИ   ТАКМИЧЕЊА   школске  2017-2018.  године

Окружно математика 25.03.2018. 4. разред  5.разред  6. разред 7. разред  8. разред 

Општинско такмичење из српског језика 24.03.2018. од 5. до 8 разреда

Oпштинско такмичење из историје 17.03.2018. године од 5. до 8. разреда

Општинско такмичење из биологије 17.03.2018.године од 5. до 8. разреда

Општинско такмичење из ТиО 10.03.2018. године од 5. до 8. разреда

Oкружно такмичење физика 10.03.2018. године од 6. до 8. разреда

Општинско такмичење из КО 10.03.2018. године 7. и 8. разред

Општинско такмичење из енглеског језика 03.03.2018. године 8. разред

Општинско такмичење из хемије 03.03.2018. године 7. и 8. разред

Општинско такмичење физика 18.02.2018. године од 6. до 8. разреда

Како до нас - мапа

http://www.zoofirma.ru/