Дан: 9. фебруар 2024.

Домаћини Општинског такмичења из математике

Поштовани родитељи, драги ученици и колеге,

Обавештавамо вас да је ОШ Лаза К. Лазаревић, Шабац домаћин Општинског такмичења из математике ЗА УЧЕНИКЕ 5, 6, 7. и 8. разреда у суботу, 10. 2. 2024. године.

У прилогу се налазе информације у вези са одржавањем такмичења и спровођењем процедура.

Свим ученицима желимо много среће и пријатан боравак у нашој школи.

Резултати: Општинско тамичење из енглеског језика

Дана 4. фебруара 2024. године у ОШ Ната Јеличић у Шапцу одржано је Општинско такмичење из енглеског језика. Са поносом истичемо да су свим наши ученици остварили пласман на окружни ниво такмичења.

Седми разред:

Лејла Јовановић – 39 бодова; прво место;

Љубица Стајић – 37 бодона; друго место;

Немања Марковић – 36 бодова; треће место;

Осми разред:

Анђела Васић – 39 бодоба; прво место;

Војин Грабовац – 38 бодова; друго место;

Дуња Јеремић – 36 бодова; треће место;

Тамара Ђурић – 36 бодова; треће место;

Ања Игњатовић – 36 бодова; треће место;

Марија Карић – 35 бодова; треће место;

У менторском раду са ученицима учествовали су наставници енглеског језика: Наташа Новаковић, Јелена Степановић, Тања Јовић и Светислав Предић.

Честитамо!

Резултати: Општинско такмичење – Књижевна олимпијада

Дана 3. фебруара 2024. године у ОШ Краљ Александар Карађорђевић у Прњавору одржано је Општинско такмичење из књижевне олимпијаде за ученике 7. и 8. разреда.

Ученице наше школе Николина Јеремић (19 бодова) и Дуња Јеремић (18 бодова) освојиле су прво место и пласман на окружни ниво такмичења.

Даљу срећу и успех у раду желимо нашим ученицама и њиховој наставници Јелени Деспотовић.